İletişim
Örnek Mahallesi
Şehit Cahar Dudayev Caddesi
Yarış Plaza No:15 Kat.1 Daire.2
Ataşehir - İstanbul
info@tetrarenter.com
0850 259 26 60
0216 232 26 60

Takip Ediniz

Hakkımızda

Fikirleri işinizi kolaylaştıracak modüllere dönüştüren bir şirketiz.

Biz Kimiz?

Firmamız 2011 yılından beri Tüm Türkiye’ye çeşitli sektörlerden onlarca müşteriye Danışmanlık ve Proje Hizmeti vermektedir.

Filo Yazılım bünyesinde uzun yıllar bayi kanalında ve çözüm ortaklığı alanında çalışmış Filo yönetim uzmanları tarafından kurulmuştur.

Pek çok farklı sektörde yer alan yerli ve yabancı firmanın filo yönetim projelerini daha etkin hayata geçirmesi için entegre uyarlama projeleri geliştirmekte ve günümüz stratejik yönetiminin vazgeçilmezi İş Zekası (BI) çözümleri konusunda danışmanlık vermektedir.

Müşterilerinin tüm süreçlerini hızlı ve etkin yönetmelerini sağlamayı hedefleyen Tetrarenter, yapısını sürekli geliştirmekte ve bütünleşik hizmet anlayışı ile fark yaratmayı hedeflemektedir. Özellikle Filo çözümü seçimi, proje süreci ve sonraki hizmetlerde danışman firmanın kalitesi, yetkinliği, güvenilirliği ve tecrübesi büyük önem taşımaktadır. Bunun bilincinde olarak Tetrarenter, hizmet kalitesi ile çözümlere uzmanlık ve değer katarken her iki taraf için de verimli ve uzun soluklu bir işbirliği amaçlamaktadır.

UYGULAMA İLERLEME

Mobil Uyumluluk

Hız

Sağlamlık

Geliştirme

Haber ve fırsatlarımızın e-posta olarak sizlere ulaşması için bültenimize abone olun!